Haber

Athena, Fethiye’de verdiği Cumhuriyet konseriyle büyük heyecan yarattı

Türk rock müziğinin değerli gruplarından Athena, 29 Ekim’de Cumhuriyetin 100. yıl dönümü konseri nedeniyle Fethiye’de on binlerce kişinin katılımıyla dev bir konser düzenledi.

29 Ekim Pazar günü Türk Rock Müziğinin değerli ismi Athena, Fethiye Beşkaza Meydanı’nda sahne aldı. Cumhuriyet sevdalısı on binlerce Fethiyeli sokak ve caddeleri doldurarak, fener alayının ardından Beşkaza Meydanı’nda Athena’nın müziği eşliğinde bu süper günü kutladı. Coşkuyla kutladı. Arsız Gönül ve Gökhan ile başlayan konser, “Fethiye bizim için çok önemli, müziğe başladığımız ilk yıllarda yazlarımızı burada müzik yaparak geçirdik ve bu anlamlı günde sizlerle birlikte olmak bizim için çok özel.”

Arsız Gönül’ün ardından konserine Kime Ne ve Dam Üstüne Çul Serer’le devam eden Athena, ‘Kafama Göre’, ‘Ben Böyleyim’, ‘Sereri Mın’, ‘Öyle Yaşıyorum’, ‘Her Şey Olacak’ şarkılarını seslendirdi. Hoş’, ’12 Dev’. ‘Adam’ gibi hit şarkıları yorumladılar. İki saatten fazla sahnede kalan Athena, Cumhuriyetin 100. yıl konserinde daima şarkılarını kalabalık bir koro eşliğinde söyleme geleneğini sürdürerek her dakikasında unutulmaz anların yaşanmasını sağladı.

Gökhan Özoğuz, Hakan Özoğuz, Emre Ataker, Hâkim Özkasnaklı ve Ozan Öner’den oluşan Athena’nın aşkı Fethiye’ye sığmadı ve rekor düzeyde katılım sağlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu