Yaşam

Teşkilat’ın Yapımcısı Burak Sağyaşar’dan Kaan Yıldırım ve Özge Gürel’li Sipahi Dizisine ‘Taklit’ Göndermesi!

Kaan Yıldırım ve Özge Gürel’i bir araya getiren Sipahi dizisi, ilk tanıtımı ve konusuyla dikkatleri üzerine çekmişti. Geçtiğimiz sezona damgasını vuran ve Sipahi dizisiyle benzerlik gösteren Teşkilat dizisinin yapımcısı Burak Sağyaşar, Sipahi dizisine adeta ‘taklitçi’ dedi!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisiyle bu sezon yükselişe geçen Show TV, Hayat Bugün ve Kızılcık Şerbeti’nin de akabinde yeni dizilerle bu savını sürdürmek istiyor.

Kaan Yıldırım, Özge Gürel, Kerem Alışık, Sinan Tuzcu, Başak Gümülcinelioğlu ve daha birçok ismi bir ortaya getiren Show TV yetkilileri, Sipahi dizisini bizlere duyumuştu.

Cnp Film’in imalini üstlendiği dizinin direktör koltuğunda Hakan İnan otururken senaryo ise Ali Doğançay’ın kalemine emanet edilecek.

Çok yetenekli ve başarılı bir MİT ajanının hayatını konu alacak dizi, akıllara geçtiğimiz sezona damgasını vuran Teşkilat ile çok benzetildi…

Çağlar Ertuğrul’un ayrılmasının akabinde Murat Yıldırım ile yoluna devam eden Teşkilat dizisi, bu yeni diziye pek sıcak bakmıyor gibi!

Timur Savcı ile birlikte TIMS&B Yapım’ın başında duran Burak Sağyaşar, yapımını üstlendiği Teşkilat dizisine benzerliğiyle gündem olan Sipahi dizisine gönderme yaptı!

Burak Sağyaşar’ın toplumsal medya hesabında ‘Günaydın. Taklit nedir? Nasıl yapılır?’ açıklamasıyla paylaştığı ‘taklitin TDK anlamı’ görseli gündeme bomba üzere düştü!

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Sipahi ve Teşkilat dizileri birbirine benziyor mu? Burak Sağyaşar yansısında haklı mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu