Haber

Tepebaşı Belediyesi Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezi’nde Yaz Programları Başladı

Tepebaşı Belediyeye bağlı Bahriye Üçok Eğitim ve Geliştirme Merkezi’nde yaz programları için kayıtlar başladı. Merkezde öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimlerini destekleyici programlar yer almaktadır.

Tepebaşı Belediyesi’nin düzenlediği eğitim ve etkinliklerle çocukların gelişimine önemli katkı sağlayacak Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezi’nin kayıtları başladı. Bahçelievler Mahallesi’nde hizmet veren Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezi’nde 4,5,6,7 ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik uzman eğitmenler tarafından akademik ve sosyal gelişimi destekleyici programlar düzenleniyor. Bu kapsamda merkez yaz programlarında öğrencilere Matematik, Fen Bilimleri, İngilizce, Türkçe, Sosyal Bilgiler ve Rehberlik gibi alanlarda eğitim desteği sağlayacak.

Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek programlara kayıt olmak isteyenler duyuru görselindeki QR kod ile kayıt formuna ulaşabilecekler. Yetkililerden yapılan açıklamada, “Kontenjanlar dolduktan sonra kayıtlar sona erecektir. Kayıtlar bittikten sonra eğitim başlangıç ​​tarihi duyurulacaktır” denildi.

Öte yandan programlar hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 0 (222) 320 27 42 numaralı telefonu arayarak yetkililere ulaşabilir.

Kaynak: ANKA / Eğitim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu