Haber

HEDEP Eş Başkanı Tuncer Bakırhan Batman’da Halk Toplantısına katıldı

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (HEDEP) Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, partisinin Batman’da düzenlediği “Halk Toplantısı”na katıldı.

Bakırhan, partisinin il binası önünde düzenlenen programda yaptığı konuşmada, Ortadoğu’nun önemli bir süreçten geçtiğini söyledi.

Filistin halkının büyük bir saldırı altında olduğunu belirten Bakırhan, Filistin halkıyla dayanışma içinde olduklarını bir kez daha ifade etmek istediklerini belirtti.

Bakırhan, genel seçimlere ilişkin şunları kaydetti:

“14 Mayıs seçimlerinden sağ çıktık. Biz bir özeleştiri hareketiyiz. Yanlış yaptığımız yerde yeniden ayağa kalkmayı biliyoruz. Bunu defalarca kanıtladık. 14 Mayıs sonrası yaptığımız toplantılarda eleştirilerinizi ve önerilerinizi aldık. Dersimizi yeniden çalıştık, yeniden yapılandık. Hem genel merkezimizi büyük ölçüde yeniledik hem de “Üslup, yöntem ve söylemimizi yeniden düzenledik.”

Yerel seçimlerde adayların partililer tarafından belirlenmesine yönelik bir yol geliştireceklerini belirten Bakırhan, bu kapsamda Batman halkının da kendi adaylarını belirleyeceğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu