Teknoloji

Hangi Oyunlarda Game Trainer Kullanılır? Game Trainer Kullanarak Kolaylıkla Bitirebileceğin 10 Oyun

Game trainer araçları sayesinde oyuncular istedikleri tek oyunculu oyunları kendi isteklerine nazaran kişiselleştirerek daha âlâ bir oyun tecrübesi yaşayabiliyor. Tek oyunculu oyunlar için bir nevi hile niteliğinde olan bu araçlar, oyuncuların tecrübesini üst seviyeye çıkarmayı, oyunları daha kolay hâle getirmeyi hedefliyor.

Peki game trainer sayesinde kolay hâle getirebileceğiniz oyunlardan kimileri hangileri? Gelin inceleyelim.

1. Cyberpunk 2077

Tartışmalı çıkışıyla gündeme oturan, son vakitlerde ise Edgerunners animesiyle popülerleşen Cyberpunk 2077’de game trainer kullanarak karakterinize istediğiniz her cinsten tecrübe ekleyebilir, silahların isabetini arttırarak çatışmaları daha kolay hâle getirebilirsiniz.

2. Elden Ring

Oyuncuları bekletmesine değen başarılı RPG Elden Ring de game trainer ile çarçabuk deneyimleyebileceğiniz yapıtlardan bir tanesi. Bu oyunda game trainer kullanarak düşmanlardan eşya düşme oranından kendinize sınırsız sıhhat eklemeye kadar sayısız avantajdan faydalanmanız mümkün.

3. God of War

Game trainer yardımını Kratos’un epik hikâyesinde kullanarak Spartalı Öfkenizi istediğinizde doldurabilir, oyun hızını değiştirebilir, kendinize veya Atreus’a ölümsüzlük verebilirsiniz.

4. Far Cry 6

Far Cry 6’da zalim diktatör Castillo’yu yerle bir etmek düşündüğünüz kadar kolay değilse alacağınız yardımla silahınızı daha rahat kullanmanızı ve daha fazla XP kazanmanızı sağlayacak ayarlara sahip olabilirsiniz.

5. Valheim

Bir anda yıldızı parlayan hayatta kalma oyunu Valheim’da game trainer kullanarak seviyenizi, hızınızı, enerji seviyenizi değiştirebilmeniz mümkün.

6. Dying Light 2 Stay Human

Dying Light 2’de insan olarak kalmak sizin için mümkün değilse game trainer kullanarak birçok ayarı kendi lehinize çevirebilirsiniz. Ok sayınızı sınırsız yapabilir, canınızı ve gücünüzü doldurabilirsiniz. Oyun kolay geliyorsa da zorlaştırmak için kimi seçenekleriniz bulunuyor, seçim sizin.

7. Forza Horizon 5

Forza Horizon 5’in hızlı dünyasında da game trainer ile yapabileceğiniz bazı değişiklikler bulunuyor. Rakipler çok güçlü geliyorsa kendilerinin vitesini sınırlayarak biraz daha kolay bir oyun deneyimi elde etmeniz mümkün.

8. Minecraft Dungeons

Minecraft’ı sempatik bir dungeon crawler haline getiren, rahatlatıcı bir oyun olan Minecraft Dungeons’ı biraz kişiselleştirmek için game trainer kullanarak alacağınız deneyim puanını arttırabilir, sınırsız ok imkânından faydalanabilirsiniz.

9. Grounded

Bir diğer hayatta kalma oyunu olan Grounded’da game trainer sayesinde açlığınızı ve susuzluğunuzu denetim etmeniz, suratınızı değiştirebilmeniz mümkün.

10. Ori and the Will of the Wisps

Ori and the Will of the Wisps’i daha kolay hâle getirmek, daha çok kıssanın tadına bakmak isterseniz game trainer kullanarak sınırsız zıplama, godmode üzere çeşitli özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu