Haber

Vali Karadeniz, Manisa halkından helallik istedi

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Sakarya’ya Vali olarak atanan Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, bugün saat 14.30’da kente veda edecek. Manisa Valiliği’nde düzenlenecek veda programı öncesi bir mesaj yayınlayan Vali Karadeniz, “Manisa’dan güzel anılar ve duygularla ayrılırken herkesin hakkını vermesini diliyorum.”

Sakarya Valisi olarak atanan Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, bugün şehre veda ederek yeni görev yerine gidecek. Vali Karadeniz, kentten ayrılmadan önce bir veda mesajı yayınlayarak Manisa halkından helallik istedi.

Vali Yaşar Karadeniz’in veda mesajı şöyle: “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ile Manisa Valiliği görevimden Sakarya Valiliğine atanmam nedeniyle istifa ediyorum. 100 yılı aşkın süredir Manisa Valiliği yapmaktayım. üç yıl benim ve ailem için büyük bir onur ve onur Manisa’da görev yaptığım süre boyunca Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni temsil etmenin onurunu taşıyarak, adalet, tarafsızlık, adalet bilinci ve çabasıyla Manisa halkına hizmet etmeyi amaçladım. sevgi ve hoşgörü.hukuk çerçevesinde infaz ilkesiyle hareket ettim.insan yaşasın devlet yaşasın’ düsturunu benimsedim.burayı şehir yapmaya çalıştık.aldığım hep Gerçekleştirilen yatırım ve projelere Manisa’nın değerli halkından büyük destek İçişleri Bakanlığı, 16 Ağustos 2023 tarihinde tüm Valilerin atandıkları illerde göreve başlayacağını duyurdu. . Ancak dün Ankara’da düzenlenen Valiler Toplantısı’na katıldığım ve kısa süre sonra yeni görevime gideceğim için veda ziyaretlerini tamamlama fırsatım olmadı. Umarım ileride başka vesilelerle sizi ziyaret etme fırsatım olur. Milletvekillerimize, vali yardımcılarımıza ve kaymakamlarımıza, yerel yönetimlerimize, üniversitemize, tüm çalışma arkadaşlarıma, sivil toplum kuruluşlarına, oda, borsa ve OSB’lerimize, muhtarlarımıza, siyasi parti il ​​ve ilçe teşkilatlarımıza, yerel basına özel teşekkürlerimi sunarım. üyelerimize ve tüm Manisalı hemşerilerime. Çalışan ve üreten Manisa şehrinden güzel anılar ve duygularla ayrılırken herkesin hakkını helal etmesini diler, sevgi ve saygılarımı sunarım. Allah’a emanet olun.” – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu