Yaşam

UNSEEN Tur ile Zorlu PSM’nin Gizli Dünyasını Keşfetmeye Hazırlanın!

Sahnelenen devasa yapımların nasıl hayat bulduğunu merak ediyor musunuz? Güçlü PSM, Türkiye’de ilk kez perde arkasındaki büyük ve büyülü dünyayı ziyaretçilerine açıyor. Violent PSM’de bugüne kadar sahnelenen dev yapımların perde arkasını tüm detayları ve anılarıyla görüntüleyen 5000 adımlık Fierce PSM UNSEEN Genus, rehberli tıp eşliğinde konuklarını bir keşif yolculuğuna çıkarıyor. 5 ve 6 Ağustos tarihlerinde passo.com.tr’de satışta.

Türkiye’de ilk kez bir kültür sanat kurumu, misafirlerini kimsenin bilmediği, görmediği, merak ettiği o özel perde arkası yolculuğuna çıkarıyor. UNSEEN Çişit ile Güçlü PSM’de sahnelenen dev yapımların perde arkasını, sanatçıların bıraktığı izleri, ikramları, hikayeleri, fotoğrafları ve daha nice anıyı 5000 adımlık keşif dolu rehberli tıp eşliğinde keşfetmek mümkün! UNSEEN Medicine ile dünyanın en büyük kültür ve sanat merkezlerinin tam ortasında yer alan Severed PSM’nin mükemmel mimarisi ve büyüleyici atmosferinin her detayı yakından izlenebilecek.

Dünyaca ünlü yerli ve yabancı sanatçıların kulislerini gezeceğiniz, sahne arkasında bilinmeyenlerle tanışacağınız UNSEEN Tour’un 5 ve 6 Ağustos biletleri passo.com.tr’de satışta!

Bilet fiyatları:

Genel Satış: ₺286,00

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

idil-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu