Teknoloji

Sons Of The Forest için yeni güncelleme detayları açıklandı

 
Endnight Games tarafından erken erişim olarak oyunculara sunulan açık dünya hayatta kalma aksiyon macera oyunu Sons Of The Forest için yeni güncelleme planları belli oldu. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Soru-Cevap etkinliğinde geliştirici ekip, çeşitli açıklamalarda bulunarak oyuna eklemek istediklerini belirtmişti.
 
Kelvin’e daha fazla yetenek eklenecek
 
 
 
Geliştirici ekibe göre yeni güncelleme ile oyuna daha fazla seçenek eklenecek. Bu bağlamda artık oyunda bizimle birlikte dolaşan Kelvin’e çeşitli yapılar kurması için daha fazla komut verebileceğiz. İnşaatın yanı sıra onarım işini de Kelvin’e verebileceğiz. Dolayısıyla Kelvin ile daha fazla etkileşim kuracağımızı söyleyebiliriz.
 
Gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte oyunda Virginia’da değişiklikler olacak. Bildiğiniz gibi ortalıkta dolaşan ve ara sıra bize uğrayan kadın karakter Virginia’nın ikiden fazla kolu ve bacağı var. Daha önce adaya düşen ve çeşitli mutasyonlara uğrayan Virginia artık olaylara farklı şekillerde tepki verecek ve elimizdeki nesneye göre saldırabilecektir.
 
Öte yandan yakın gelecekte oyuna yeni düşman türleri eklenecek, inşa sistemi genişletilecek ve daha farklı yamyam türleri yer alacak. Ayrıca yamyamlar oyunda farklı yapılarla karşılaşacaklar. Ayrıca oyunculara gelişmiş bir pişirme sistemi sunulacak.
 
Yeni güncelleme, oyundaki büyük değişiklikleri ve yenilikleri içerecek. Bu kapsamda güncellemenin boyutunun yüksek olacağı belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu