Haber

Şehir merkezinde 750 araçla güç gösterisi

Göreve geldiği günden bu yana servis aracı kiralama işine son veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatları çerçevesinde 2019 yılından bu yana kendi öz kaynaklarıyla satın aldığı araçlar her yıl daha üst modellerle değiştiriliyor. .

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, 2019 yılından bu yana başlattığı uygulama çerçevesinde servis aracı alımlarında büyük tasarruf sağlıyor.

Her yıl eski model araçlar yeni model araçlarla değiştirilerek Şanlıurfa halkına daha kaliteli ve daha konforlu hizmet verilmektedir. Teknik İşler Dairesi Başkanlığı, Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı, Çevre Koruma ve Denetim İşleri Dairesi Başkanlığı, ŞUŞKİ Genel Müdürlüğü’nün iş makinaları her yıl sistematik olarak değiştirilirken, kullanılan BEL-SAN A.Ş. Şehir içi toplu taşıma hizmetlerinde, vatandaşların konforu açısından konforlu ve güvenilirdir. yeni araçlarla hizmet vermektedir. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde 750 yeni ve mevcut araç tanıtıldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kapsamındaki iş makinaları, servis araçları ve otobüsler tanıtıldı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, servis araçlarının tanıtım programına katıldı.

Lider Beyazgül, Olmatu Hoca Bulvarı’nda çalışanla bir araya gelerek yeni ve mevcut servis araçlarını inceledi.
Yeni alınan araçlara kendi araçları gibi sahip çıkan çalışanları tebrik eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül direksiyona geçti. Bindiği kamyonun ev gibi süslendiğini gören Önder Beyazgül, işçiyi tebrik etti.

DEVAM ETMEK

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, işçilerin özverili çalışmaları sonucunda şehrin modern bir görünüme kavuştuğunu ve bu güzelliği daha ileriye taşımaya devam edeceklerini söyledi. ”Büyükşehir Belediyesi olarak araç filomuzu her yıl güçlendiriyoruz. Çalışanlarımızla bir araya gelerek araçlarımızı tanıttık. Personelimiz birlik ve beraberlik içerisinde Şanlıurfa’ya güzel hizmetler veriyor. Halkımızın grubumuzu tanımasını istedik. Araçlarımızı halkımızın görmesini istedik. Elbette Şanlıurfa olarak bununla gurur duyuyoruz. Binlerce araçla vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. İşin aksamaması için bazı iş makinalarımız görev başında olup hizmetlerine devam etmektedir. Asfalt sahasında birçok aracı filomuza kattık. Eğer hızla kamulaştırıp Bulutu Hoca Bulvarı’nı yapmasaydık bugün burayı açmak çok zor olacaktı. Diyarbakır yolunu Mardin’e bağlayan ve şehir içi trafiğin hızlı olmasını sağlayan bu yola araçlarımızı sıraladık. İşçilerimizle yaptığımız görüşmelerde bunu gördük. İşçilerimiz yoğun bir şekilde çalışıyor. Ağaçların eski ve yeni hallerini gösteren bir grup gösteriyorlar, vektörel emek gösteriyorlar, asfalt taşımacılığını gösteriyorlar. Çok keyifli çünkü her biri bu şekilde halkımıza hizmet ediyor. Belediyemizin parasının bir kuruşu bile boşa gitmiyor. Çalışanlarımız araçlara kendilerininmiş gibi bakıyor ve araçlarını kendi evleri gibi düzenlemişler. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ailesi olarak tüm çalışanlarımızla gurur duyuyoruz. İşçilerimizle birlikte Şanlıurfa halkı için çok işler yaptık. Hedefimiz büyük ve Şanlıurfa bu büyük hedefleri hak ediyor. Şanlıurfa 12 bin yıllık kadim bir şehir. Kültür ve Turizm toplantıları yaptığımızda Türkiye’nin en ünlü insanlarının Şanlıurfa’ya akın ettiğini gördük. Bugün kentte verdiğimiz hizmetlerin sonuçlarını görüyoruz. Vatandaşlarımız bana sizden önce Urfa, sizden sonra Urfa diyor ve çağımızda şehrin bir değişime uğradığını anlatıyor. Tüm çalışanlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Bana verdikleri destek ve dualardan dolayı Şanlıurfa halkına teşekkür ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde çok şey yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. “Daha keyifli, tarihi ve çağdaş bir Şanlıurfa için yolumuza devam ediyoruz.”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu