Teknoloji

Samsung’un İlk Akıllı Yüzüğü “Galaxy Ring” Çok Yakında Tanıtılabilir

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, uzun süredir yeni bir ürün üzerinde çalışıyor. Bu içerikte; 2018’de sızdırılmışşirketin patenti akıllı yüzük Üzerinde çalıştığını gösterdi. Bu çalışma için temmuz ayında resmi ticari marka başvurusuşimdi şirket yıllar süren emekson tüketiciyle buluşmak.

Samsung tarafından “Galaxy Ring” olarak isimlendirileceği belirlenen akıllı yüzük, teknoloji dünyasının ünlü sızıntı kaynaklarından Ice Universe’e göre. yakında tanıtılacak . Şirketin muhtemelen Ocak ayında gerçekleşecek Galaxy S24 ailesi lansmanı aynı zamanda Galaxy Ring’e de ev sahipliği yapacak. Ancak birçok kaynak akıllı yüzüğün son kullanıcıyla buluşmasının biraz daha uzun sürecek diyor. Bunun nedeni ise Samsung’un bu akıllı yüzük için uygulamak zorunda kaldığı prosedürler.

Samsung Galaxy Ring hangi özelliklere sahip olacak?

Edinilen bilgilere göre Samsung Galaxy Ring daha çok sağlık odaklı bir ürün olacak. Yüzük sahip olacak EKG ve PPG sensörleri Kalp atış hızını takip etme gibi işlevler için kullanılacaktır. Ayrıca bu akıllı yüzüğün kablosuz bağlantı desteğine sahip olacağı da söyleniyor. Kablosuz iletişim, Galaxy Ring’in Samsung’un diğer akıllı ev aletleriyle çalışmasına olanak tanır. entegreyi etkinleştirecek . Örneğin Samsung kulaklığınızın sesini artırmak veya azaltmak için bu halkayı kullanabilirsiniz. Tabii eğer şirket bunu mümkün kılarsa…

Samsung’un ilk akıllı yüzüğünün neler sunacağı ve hangi fiyat aralığında satılacağı şu an için bilinmiyor. Bilinmeyen . Ancak bu akıllı yüzüğe dair beklentiler yüksek 300 dolar bantta fiyatlama yönünde. Samsung’un 2024’teki ilk lansmanı büyük olasılıkla bu yüzük hakkındaki tüm bilinmeyenleri ortaya çıkaracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
bostancı evden eve nakliyat
Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu