Haber

Nevşehir Kayaşehir 16. Travel Turkey İzmir Fuarında

Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin mülkiyetinde, TÜRSAB, İZFAŞ ve TÜRSAB Fuarcılık’ın destekleriyle 16.’sı düzenlenen TTI İzmir Uluslararası Turizm Ticaret Fuarı ve Kongresi, dünyanın her yerinden turizm profesyonellerini ve ziyaretçilerini ağırlıyor. dünyada.

Fuarİzmir’de düzenlenen ve 16 ülkeden 210’dan fazla katılımcıyı bir araya getiren fuarda Kapadokya standında; Nevşehir Valiliği öncülüğünde, Kapadokya Turizm Altyapı Hizmet Derneği (KAPHİB) koordinasyonunda Nevşehir ve Kapadokya Bölgesi’nin turizm değerleri, tarihi ve doğal güzellikleri tanıtılıyor.

Kapadokya standında yer alan Nevşehir Belediyesi ve Kayaşehir, fuarın ilk gününde ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Fuarda katılımcılara Nevşehir’in tarihi ve kültürel zenginliklerini ve el sanatlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentelerine ve katılımcılarına göstermeyi amaçlayan Nevşehir Belediyesi, tarihi Kayaşehir ve Kapadokya bölgesinin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini ziyaretçilerle buluşturuyor. görsel ve yazılı materyallerle Ayrıca stantta belediye görevlileri tarafından bölgeye özgü çeşitli ikramlar ziyaretçilere dağıtılmaktadır.

Fuar 10 Aralık Cumartesi gününe kadar ziyaret edilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu