Haber

Nazlı Çelik kimdir? Haber Sunucusu Nazlı Çelik’in Ailesi ve Kariyer Merakları

Star TV ekranlarının başarılı sunucusu Nazlı Çelik, deprem bölgesindeki vatandaşlarımız için düzenlenen ortak yayının sunucuları arasında yer alıyor. İzleyiciler, Haber Sunucusu Nazlı Çelik’in eğitim hayatını ve kariyerini merak ediyor. Medya dünyasının içinde büyüyen Nazlı Çelik’in kimliği de izleyenler için merak konusu oldu. Peki Nazlı Çelik kimdir, kaç yaşında ve nerelidir? İşte Nazlı Çelik hakkında merak edilenler…

Nazlı Çelik kimdir?

Nazlı Çelik, 1977 yılında İstanbul’da doğdu. Ayşe Nazlı Çelik, Doğuş Holding yöneticilerinden Semra ve Yücel Çelik’in kızıdır.

İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlayan Çelik, lise öğrenimi için İsviçre’ye gitti. Lise eğitimini İsviçre’de tamamladıktan sonra ABD, Boston’daki Emerson College’da psikoloji ve televizyon okudu.

Sunucu Nazlı Çelik’in Kariyeri

1999 yılında Türkiye’ye dönen Nazlı Çelik, gazetecilik kariyerine NTV Haber’de polis mahkeme muhabiri olarak başladı.

2002 yılında Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı’nın daveti üzerine Beyaz Saray ve Pentagon gezilerini içeren bir eğitim aldı.

2005 yılında Star TV’ye geçen sunucu Nazlı Çelik, 2006 yılından itibaren Star Haber’in sunuculuğunu yapmaktadır.

2008 yılında Uğur Dündar’ın Star Haber’de sunuculuk yaptığı dönemde muhabirlik yapan Çelik, bir süre Hafta Sonu Haberleri’nde de sunuculuk yaptı. 2011 yılında hafta içi gazeteciliğe geri döndü.

Başarılı ve ödüllü sunucu Nazlı Çelik, televizyon kariyeri boyunca NTV ve Star TV ekranlarında birçok projeye imza attı.

Nazlı Çelik’in Özel Hayatı

Sunucu Nazlı Çelik, 1999 yılında Burak Öztarhan ile dünyaevine girdi. Çift, 2012 yılında boşandı. Nazlı Çelik’in 14 Şubat 2015 tarihinde evlendiği Serdar Bilgili ile evliliği 6 ay sürdü.

Güzel sunucu Nazlı Çelik’in 15 yaşında Kayra adında bir kızı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu