Haber

Kılıçdaroğlu’na PKK’lıların yuva yaptığı İsveç’ten davet

7’li koalisyonun cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun HDP ile yalan pazarlık yapması ve Kandil’den yaptığı destek açıklamaları kamuoyunda tepki çekmeye devam ederken, HDP’liler artık Kılıçdaroğlu’nun adını açıkça söyleyip ‘oy’ veriyor

Türkiye’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki terör örgütü PKK/YPG’yi bitirme noktasına gelmesi örgütü paniğe boğmaya devam ederken, İsveç’in Malmö kentinde seçim kampanyası yürüten HDP’li Ahmet Yıldırım, Kılıçdaroğlu’na oy istedi. 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde.

“KILIÇDAROĞLU’YA OY VERECEĞİZ”

Terör örgütü PKK’nın siyasi kanadı HDP’nin ön partisi Yeşil Sol Parti’nin mitingine katılan Yıldırım, terör örgütü PKK’ya atıfta bulunarak, “Bugün kritik bir noktadayız. Malmö’lü Kılıçdaroğlu değil, sıradan bir insan da olsa Erdoğan, “O insan geçmişte ne yapmış olursa olsun biz ona oy vereceğiz. Çünkü derdimiz Erdoğan’ın yerini alacak kişinin ismi değil, sadece Türkiye’de değil, güneyde, Rojava’da bizi yok etmek isteyenlere karşı oy kullanacağız.” .

HDP’Lİ BULDAN İMZALANDI!

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan geçen hafta yaptığı açıklamada, “Bayramdan sonra yapacağımız mitinglerde size cumhurbaşkanının adını da söyleyeceğiz. Hangi cumhurbaşkanına oy vereceğinizi siz bilseniz de alenen açıklayacağız” demişti. Sözleriyle Kılıçdaroğlu’nu işaret etti.

KAYNAK: SABAH

altieylul-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu