Haber

Hentbol Milli Takım kaptanı Cemal Kütahya ve oğlu depremde hayatını kaybetti.

Türkiye Hentbol Federasyonu, 10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerde Cemal Kütahya ve 5 yaşındaki oğlu Çınar Kütahya’nın hayatını kaybettiğini duyurdu.

Federasyondan yapılan açıklamada, Kütahya’nın eşi Pelin Kütahya ile kayınvalidesi Nurten Mutlu’ya şu anda ulaşılamadığı belirtildi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve Türkiye’yi derin acılar içinde bırakan deprem felaketinde A Milli Erkek Hentbol ve Plaj Hentbolu A Milli Kütahya Kaptanı Cemal Kütahya ve 5 yaşındaki oğlu Çınar Kütahya hayatını kaybetti. öğrendiğimize üzüldük.

Türkiye Hentbol Federasyonu olarak ülkemizi en üst düzeyde temsil eden, A Milli Hentbol Takımı kaptanı, hatırasını her zaman yaşatacağımız, 2019’da forma giyen merhum Cemal Kütahya ve oğlu Çınar Kütahya’ya Allah’tan rahmet diliyorum. Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, kederli yakınlarına ve hentbol camiasına. Başsağlığı diliyoruz.

Aynı enkazda bulunan ve canlı olarak kurtarılmasını temenni ettiğimiz merhum Cemal Kütahya’nın 4 aylık hamile eşi ve kayınvalidesi Nurten Mutlu Pelin Kütahya’ya şu anda ulaşılamadı.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu