Haber

Gerard Pique’nin Annesinin Shakira’yı Aldatan Pique’yi Gizlediği İddia Edildi!

Shakira ve Gerard Pique çifti olaylı ayrılıklarının ardından gündemden düşmüyor. Son olarak Gerard Pique’nin annesinin oğlunun Clara Chia Marti ile olan ilişkisini Shakira’dan sakladığı öne sürüldü. Detaylar için buraya gelin…?

Kaynak:https://www.latinpost.com/articles/15…

Bildiğiniz gibi Shakira ile Gerard Pique’nin 11 yıllık birlikteliği, Pique’nin Shakira’yı aldatmasının ardından sona erdi.

Çift, ayrılık sonrası çıkan tezler nedeniyle gündemden düşmüyor.

Geçen ay Pique’nin annesinin Shakira’nın ağzını şiddetle kapattığı görüntüler ortaya çıkmıştı.

Şimdi, Gerard Pique’nin annesinin Clara Chia Marti’ye olan ilgisini Shakira’dan saklamasına yardım ettiği iddia ediliyor.

Bazı kaynaklar, Pique’nin annesi Montserrat Bernabeu’nun oğlunun Shakira’yı aldattığını bildiğini iddia etti.

İspanyol gazeteci Laura Fa’ya göre: “Piqué ve Clara Chia arasındaki ilişki başladığında, ikisi Piqué’nin İspanya’nın Cabrils kentindeki aile konutuna sığındı.

Bu nedenle, Bernabeu’nun Pique’nin faizi örtbas etmesine yardım ettiği iddia edildi. Bu da Kolombiyalı pop yıldızının eski erkek arkadaşının annesini sevmemesinin nedenlerinden biri olarak görülüyor.

İspanyol basını, Pique’nin ailesine yakın bir kişinin Shakira ile Pique’nin annesi arasında fiziksel bir kavgaya tanık olduğunu bildirdi.

Tanık, Bernabeu’nun Shakira’yı Gerard ve çocuklarının önünde yumrukladığını söyledi. Ancak iki taraf da bu olayı doğrulamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu