Teknoloji

Erling Haaland Clash of Clans Oyununa Geliyor!

Sürpriz bir iş birliğiyle, Erling Haaland Clash of Clans oyununa geliyor. Kendisi aynı zamanda oyunun tarihinde bir ilke imza atacak. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Gothic 1 Remake Koleksiyoncu Sürümü Geliyor


Finlandiya menşeli Supercell tarafından geliştirilen ücretsiz strateji oyunu Clash of Clans, 2012 yılında iOS ve 2013 yılında da Android tabanlı mobil cihazlar için yayınlanmıştı. Oynanış olarak bir köy ağasının rolünde büründüğümüz oyundaki görevimiz, kendi köyümüzü inşa etmek. Bunun da yolu diğer oyuncuların köylerine saldırarak kaynak toplamaktan, ödüller kazanmaktan, kaynakları madalyalar ile satın almaktan veya kendi köyümüzde üretmekten geçiyor. Bunların dışında, klanlar oluşturabiliyor ve klan savaşlarına girebiliyoruz.

On yıldan fazla bir zamandır aktif olarak oynayan milyonlarca oyuncusu bulunan Clash of Clans oyununda, ilk defa gerçek hayattan birisini göreceğiz. Geliştirici tarafından oyunun sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşım ile Manchester City takımının yıldız oyuncusu Erling Haaland, Barbar Kral karakteri ile oyunun dünyasına dahil olacak.

Bir ay boyunca sürecek futbol temalı sezonluk etkinlik boyunca, özel meydan okumalar, karakter görünümleri, askerler ve çok daha fazlası bizi bekliyor olacak. Oyuncular olarak tercihen Norveçli futbolcuyu ekibimize alabilecek veya tam tersini yapabilecek, köyünü tarumar edebileceğiz.

Geliştirici tarafından söylenene göre Haaland, on yıldan fazla bir zamandır Clash of Clans oyununu oynuyormuş. Bunun sonucunda da ünlü futbolcu, Supercell ile ortaklık kurma teklifinde bulunmuş. Geliştirici ise bu teklifi büyük bir memnuniyet ile karşılaşmış. Genel müdür Stuart McGaw, “Erling Haaland’ın oyunumuzun bir hayranı olduğunu ve bizimle işbirliği yapmak istediğini duyduğumuzda, hayalimiz gerçek oldu.” diyor.

Norveçli yıldız ise oyunun büyük bir hayranı olduğunu ve hakkındaki her şeyi bildiğini söylüyor. Haliyle de bir karakter olarak Clash of Clans dünyasında görünmenin, kendisi için gerçekten harika olduğunu sözlerine ekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu