Teknoloji

Dünyaca Ünlü Yönetmen Fatih Akın Death Stranding 2’de Yer Alacak

Birkaç ay önce sizlerle paylaştığımız bir haberimizde Türk Yönetmen Fatih AkınOyun dünyasının değerli isimlerinden Hideo Kojima, Bahsettiğimiz . Hideo Kojima’nın bizzat yaptığı paylaşımda toplantının detaylarına ilişkin herhangi bir bilgi yer almadı. Ama şimdi, mesele buluşma nedeniortaya çıktı.

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, dün gece 2024 yılının ilk duyurusunu duyurdu. Oyun Durumu faaliyetini gerçekleştirdi. Bu etkinlikte gösterilen oyunlardan biri de Death Standing 2 oldu. Paylaşılan görseli dikkatle izleyen oyunseverler, Fatih Akın’ın Death Standing 2’de oynadığını fark etti. gerçekleşti gördüler. Peki yönetmen, oyunda nasıl yer alacak?

State of Play’in fragmanında Fatih Akın’ın hem ismi hem de karakteri görülüyor

Death Standing 2 fragmanının sonlarına doğru takımın gösterildiği bir kısım bulunuyor. Burada Fatih Akın ismi açıkça geçiyor. Müdür, ” özel görünüm” başlığı altında kendine yer buldu. Peki, Fatih Akın oyunda nerede ve nasıl rol alacak?

Bu sorunun cevabı fragmanda bilinmiyor. Birazdan paylaşacağımız videonun 6. dakikasına gelip izlemeye başlarsanız Fatih Akın’ı göreceksiniz. O bir kukla rolünde göreceksin. Bu sahnede de küçük bir diyalog var. Ancak bu Fatih Akın’ın tüm işlevselliğini Death Standing 2. Oyunda gördüğümüz anlamına gelmiyor. yayınlandığındaFatih Akın’ın rolünü çok daha iyi anlama fırsatı bulacağız.

Death Standing 2 için paylaşılan fragman:

State of Play etkinliğinde gösterilen diğer oyunlar için:

habercameli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu