Haber

Bursa Mustafakemalpaşalı üreticilerden 2 ton süt bağışı

BURSA (İGFA) –İlçede yaşayan tüm depremzedelere destek veren Mustafakemalpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü koordinasyonunda, depremzedelerin giyim, barınma, yemek gibi ihtiyaçlarını karşılayarak deprem bölgesinden gelen vatandaşların yaralarının hızla iyileşmesine yardımcı oluyor. yeni hayatlarında.

Süt üreticilerinden gelen 1 ton süt, Mustafakemalpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nde şişelere doldurularak ilçede tek tek 220 depremzede ailenin kapısına bırakıldı. 1 ton sütten üretilen doğal peynirleri depremzede ailelere ulaştırmak için gün sayıyor.

Hatırlanacağı üzere Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin talimatıyla Hatay Arsuz’a atanan Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Hatay görevinden dönüşünde tüm ilçe faaliyetlerini iptal ederek, tüm yardım ve üsleri depremzede ve depremzedeye çevirmişti. ilçedeki bölgeler. Önder Kanar, bu yaraların sevgiyle sarılacağını belirterek, “Deprem bölgesine ve ilçemize gelen depremzedelere yardım etmeye devam edeceğiz. Bu yaralar sevgiyle sarılacak.”

haber-korkut.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu