Ekonomi

Bit Brother Nasdaq listesinden çıkarma kararına itiraz edecek

CHANGSHA, Çin – Çin’de iş yönetimi ve Amerika Birleşik Devletleri’nde kripto para girişimleri ile ilgilenen bir şirket olan Bit Brother Limited (OTC Pink: BETSF), bugün Nasdaq Borsası Duruşma Paneli tarafından yakın zamanda verilen borsa kotundan çıkarma kararına itiraz etmeyi planladığını duyurdu.

Temyiz başvurusu, Bit Brother’ın A Sınıfı adi hisselerinin Nasdaq’taki işlemlerinin geçtiğimiz Pazartesi gününden bu yana askıya alınmasına ve hissedarların OTC piyasasında işlem yapamamasına yol açarak hisse senedi fiyatındaki keskin düşüş nedeniyle önemli kayıplara neden olmasına yanıt olarak yapılıyor.

Şirket, Bit Brother’ın son finansman faaliyetlerinin çıkarlarına zarar vermediğine inanan küresel hissedarlardan destek aldı. Kripto para piyasası şu anda yükselişte olduğundan, Bit Brother dijital para birimi operasyonlarına odaklanıyor ve hissedarlar bu sektörde büyüme bekliyor.

Şirket, borsa kotundan çıkmanın uygunsuz bir zamanda gerçekleştiğini ve kripto para birimi faaliyetlerinden beklenen getirileri potansiyel olarak etkilediğini savunuyor.

Bit Brother, 20 Mart 2024 tarihine kadar Nasdaq’a itiraz başvurusunda bulunmayı planlıyor ve hissedarları itiraz için görüşlerini ve desteklerini ifade etmeye davet ediyor. Şirketin operasyonları arasında ABD’deki kripto para madencilik tesislerinin stratejik olarak yönetilmesi ve entegre edilmesi yer almaktadır ve daha fazla büyüme planları ile iki madencilik girişimini genişletmiştir.

Basın bülteni ayrıca çeşitli risk ve belirsizliklere tabi olan ileriye dönük ifadeler de içermektedir. Şirket, bu beyanlarda yansıtılan beklentilerin makul olduğuna inanmakla birlikte, bunların yanlış olduğu kanıtlanabilecek varsayımlara dayandığını ve gerçek sonuçların önemli ölçüde farklılık gösterebileceği konusunda uyarmaktadır.

Bit Brother, bu ileriye dönük beyanların, şirketin Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na sunulan periyodik raporlarında ayrıntılı olarak açıklanan risk faktörleri ile nitelendirildiğini bildirmiştir.

Bu haberde kullanılan bilgiler Bit Brother Limited’in basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu