Haber

Beşiktaş-Fenerbahçe Maçlarına Doğru

BEŞİKTAŞ MAÇINA DOĞRU

11.00 Maçın son antrenmanı Beşiktaş’ta yapılacak. (Nevzat Demir Tesisleri)

12.00 Norveç temsilcisi hazırlıklarını tamamlayacak. (Bodo Stadyumu)

14.30 Bodo Glimt Teknik Direktörü Kjetil Knutsen ve bir futbolcu açıklamalarda bulunacak. (Bodo Stadyumu)

15.00 Temsilcimiz Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkan özel uçakla Bodo’ya hareket edecek.

21.00 Beşiktaş Teknik Direktörü Burak Yılmaz ve bir oyuncu basın toplantısında konuşacak. (Bodo Stadyumu)

FENERBAHÇE – LUDOGORETS MAÇINA DOĞRU

15.00 F.Bahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal ve bir futbolcu açıklamalarda bulunacak. (Samandıra Can Bartu Tesisleri)

17.00 Sarı-lacivertli ekip hazırlıklarını tamamlayacak.

18.45 Ludogorets teknik menajeri ve bir oyuncusu basın toplantısında konuşacak. (Şükrü Saraçoğlu Stadı)

19.15 Bulgar temsilcisi maç öncesi son antrenmanını yapacak.

GALATASARAY

Sarı-kırmızılılar, UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu 3. haftasında konuk ettiği Almanya temsilcisi Bayern Münih’e 3-1 yenilerek bu sezon ilk yenilgisini aldı.

TRABZONSPOR

Bugünü izinli geçirecek olan Bordo-Mavililer, yarın yapacağı antrenmanla Fatih Karagümrük maçının hazırlıklarına devam edecek.

UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ

Grup E

19.45 Feyenoord (Hollanda) – Lazio (İtalya)

22.00 Celtic (İskoçya) – Atletico Madrid (İspanya)

Grup F

22.00 Newcastle United (İngiltere) – Borussia Dortmund (Almanya)

22.00 Paris Saint-Germain (Fransa) – Milano (İtalya)

Grup G

22.00 Leipzig (Almanya) – Kızıl Yıldız (Sırbistan)

22.00 Young Boys (İsviçre) – Manchester City (İngiltere)

Grup H

19.45 Barselona (İspanya) – Shakhtar Donetsk (Ukrayna)

22.00 Royal Antwerp (Belçika) – Porto (Portekiz)

VOLEYBOL

Sultanlar Birliği

19.00 VakıfBank – Eczacıbaşı Dynavit

Efeler Ligi

14.00 Hatay B.Şehir Bld. – Bigadiç Bld.

15.00 Fenerbahce Parolapara – Develi Bld.

15.00 Rams Global Cizre Bld. -Ziraat Bankkart

17.00 Bursa BBSK – Marka Grubu Alanya Bld.

18.00 SporToto – Turşad

18.00 Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Bld. -Galatasaray HDI Sigorta

CEV Kupası Erkekler

19.00 Mursa Osijek – Arkas Spor

BASKETBOL

Avrupa kupası

20.00 Türk Telekom – Ratiopharm Ulm

FIBA Şampiyonlar Ligi

19.00 Bursaspor İnfo Yatırım – Telekom Baskets Bonn

FIBA Avrupa Kupası

18.00 Sabah BC Bakü – Bahçeşehir Koleji

19.00 Manisa Büyükşehir Bld. Spor – Norrköping Yunusları

EuroCup Kadınlar

18.00 Antalya Toroslar – KP Brno

18.30 Melikgazi Kayseri B. – TTT Riga

EuroLeague Kadınlar

19.00 Fenerbahce Alagöz H. – Beretta Famila Schio

19.00 ÇBK Mersin – BC Polkowice

İSTANBUL MARATONU

11.00 45. İstanbul Maratonu’nun basın toplantısı yapılacak.

kozan-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurumsal SEO Ankara nakliyat
Başa dön tuşu