Haber

Başkan Gültak, pazarda muz satarak vatandaşlarla okey oynadı.

Mersin’in merkez ilçesi Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, belediye tarafından tamamen yenilenerek vatandaşların hizmetine sunulan Güneş Mahallesi çarşı caddesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Pazar tezgahına giderek satış da yapan Başkan Gültak, bir kafede vatandaşların sofrasına oturarak okey oynadı.

Mahalle ziyaretlerini sürdüren Başkan Gültak’ın son durağı Güneş Mahallesi Pazar Caddesi oldu. Ziyarete başkan yardımcıları, meclis üyeleri, Mersin Pazarcılar Esnaf Odası Abdulhalim Batur ve Güneş Mahallesi Muhtarı Nezir Elçi eşlik etti. Her yaştan vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği Gültak’a özellikle küçük çocuklar ilgi gösterdi. Esnaf ve alışverişe giden vatandaşlarla sohbet eden Gültak, bir talepleri veya şikayetleri olup olmadığını sordu. Başkan Gültak’a Pazarcı esnafına ve Güneş Mahallesi’ne yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Mersin Pazarcılar Esnaf Odası Abdulhalim Batur, “Gezdiğimiz çarşıda çok şükür esnafın ve halkın yüzü gülüyor. Güneş Mahallesi’nde huzur ve kardeşlik var. . Bu nedenle başkanımıza, Esnafım ve mahalle halkım adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.”

Başkan Gültak, “Göreve geldiğimiz ilk günden beri sahadayız, halkımızla iç içe olduk. Bugün Güneş Mahallesi Cuma pazarında alışveriş yapan ailelerimiz ve esnafımızla sohbet ettik, dinledik. Gördüğüm kadarıyla vatandaşlarımızın memnuniyetleri üst düzeyde ve marketten gönüllerince alışveriş yapıyorlar.Ziyaretlerimiz aralıksız devam edecek. Herkese selam ve saygılarımı sunuyorum” dedi. – MERSİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu