Haber

Akşener’in eski danışmanından zehirli sözler: İYİ Parti’yi Akşener yönetmiyor!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 14 Mayıs seçimleri öncesi masadan kalkıp krize yol açmasının ardından masaya dönmenin yanlış olduğunu savunanlar, seçimde alınan oyu düşük bulanlar, demokrasiden bahsedenler Parti içinde birbiri ardına partiden istifalar başladı.

24 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 8’li koalisyonun adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yenilgisi GÜZEL Parti’de istifaların artmasına neden oldu.

14 Mayıs seçimleri öncesinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in danışmanıydı. Hasan Sami Özvarinli de seçim öncesi istifa eden isimler arasında yer aldı.

PENSİLVANE’NİN ERKEKLERİ

Parti yönetiminde FETÖ’cülerin söz sahibi olduğunu öne süren Özvarinli, şunları kaydetti: “Pennsylvania’nın adamları bir yanda Meral Akşener’in yakınları, diğer yanda partinin genel başkanlığında siyasi kararların tek belirleyicisi.”ifadelerini kullandı.

MERAL AKŞENER İYİ PARTİ YÖNETMİYOR

İYİ Parti’nin geçtiğimiz günlerde düzenlediği Genel Yönetim Kurulu (GİK) toplantısına ve teşkilata vurgu yapan Özvarinli, İYİ Parti’nin Akşener tarafından yönetilmediğini de iddia etti.

Özvarinli, sosyal medya hesabından yaptığı son açıklamada, “Meral Akşener İYİ Parti’nin başında değil! Bu nedenle çok başlı bir siyasi parti olarak İYİ Parti’de her türlü tutarsızlığı görmek mümkündür. Pensilvanya’nın adamları bir yanda Meral Akşener’in akrabaları-i taallukat ise parti başkanlığındaki siyasi partilerdir.Kararların tek belirleyicisidirler.İşte bu gölge kabine sayesinde örgütler ve KİK her seferinde sudan çıkmış balık gibi sürprizler yaşamaktadır.”sözlerini kullandı.

 

 

haber-derepazari.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu