Haber

AK Parti Akyurt Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, “Kendilerine masa diyorlar ama onlar altı değil yedi maşa. Milletimiz bu ülkeyi yedi maşaya teslim etmez.” terimini kullandı.

Akyurt Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında konuşan İl Başkanı Hakan Han Özcan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 14 Mayıs seçimlerinden galip çıkacağını belirterek, bunun için çok çalışmak gerektiğini vurguladı. AK Parti.

Özcan, AK Parti iktidarı döneminde 20 yılda büyük yatırımlar yapıldığını ve Türkiye’nin her alanda ilerlediğini ifade etti.

“Bunlar kukla. Kendilerine masa diyorlar ama onlar yedi maşa altı değil. Milletimiz bu ülkeyi yedi maşaya teslim etmez.” Özcan, 30 Nisan Pazar günü “Büyük Ankara Buluşması”nı gerçekleştireceklerini vurguladı.

Özcan, “Deprem nedeniyle çok miting yapmayacağız. İstanbul, Ankara gibi belli yerlerde mitingler yapılacak. Ancak Ankara mitingi çok önemli. Milli Mücadele’nin devam ettiğini bir kez daha tüm dünyaya duyuracağız.” ‘Tek Türkiye’ diyerek başkentte.” değerlendirmesini yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu